Švédska spoluúčasť na manipulácií počasia/Sveriges delaktighet i det Amerikanska Vädervapnet HAARP

Jag har översatt video om Sveriges delaktighet i det Amerikanska Vädervapensystem HAARP till slovakiska, så att slavisk talade människor förstår det fullständiga sammanhanget om varför med jämna mellanrum översvämmas deras hus och infrastruktur! 
 Švédska spoluúčasť na manipulácií počasia.

Video zhotovil johnnysvenssons.

Do slovenčiny preložil: Ivan Björn

Chemtrails nad Švédskom?

(0:31) Severozápadné Skåne 16. novembra 2011 o 08.02 hodine


 
 
 
Prečo?
(0:54) Spisovateľ Michael Moore píše nasledovné:
George Bush mladší sa dostal k moci ako prezident v USA za pomoci nekalých praktík v roku 2001. Media o tom neinformovali verejnosť. Okamžite sa stal protivníkom Kyoto zmluvy o ”globálnom oteplovaní”. 
(1:10) Krátko potom, ako sa George Bush stal prezidentom v USA, stal sa ”teroristický” útok. 
Plánovaná demolácia ako zámienka pre vydieranie svetských vodcov?

(1:27) ”Uskutočnenie plánu”
(1:42) Všetky národy vo všetkých častiach sveta… Teraz sa musíte rozhodnúť… Alebo ste s nami… alebo ste s teroristami…
(1:58) Švédsko je spoluúčastné na ”správnej strane” (USA)
Noviny: Busha čakajú, že pristane na Landvetter 11:15
”Bush je veľmi nebezpečný pre ostatok sveta”
Persson v súkromnom rozhovore s Bushom.
Persson stretne Geroge Busha. Göran Persson (štátny minister) navštívi George W. Busha.
Na obidvoch stranách je jasná vôla začať odznovu.
Göran Persson navšťívi George W. Busha.  Persson samokritický príjmateľ ceny pre ochranu prostredia. Reinfeldt je odmenený pozvánkou k Bushovi.
(3:00) Prečo tieto časté kontakty medzi USA a Švédskom? Akú hodnotu má Švédsko pre USA? Odpoveď: Naše umiestnenie na mape a dôležité prúdy vzdušné prúdy nad severom. Tieto vzdušné prúdy sú strategicky dôležité pre USA, pre kontrolu počasia vo svete. Švédsko, Nórsko a Fínsko sú strategicky dôležité miesta a dnes spolupracujú všetky tieto krajiny s USA pri manipulácií počasia. Švédsko akceptuje v tichosti voľbu na ”správnu” stranu a zmlúv ktoré to obnášajú. 
(3:48) 2001 Okamžite po atentáte v USA, išiel Göran Persson a socialistická strana v tichosti v ústrety USA a prezidenta George W. Busha pri spolupráci proti terorizmu a spoluúčasti na HAARP programe. Švédske umiestnenie na mape je strategicky dôležité pre USA, lebo dôležité vzdušné prúdy sú nad Škandináviou. Pre Americkú globálnu kontrolu počasia sú tieto vzdúšné prúdy nesmierne dôležité. 
(4:25) Toto viedlo k tomu, že Švédsko v tichosti akceptovalo zmluvu H.R. 2977. Tento dokument je datovaný v októbri 2001, tri týždne po teroristickom útoku v USA. Tento dokument platí pre všetky štáty ktoré spolupracujú s USA.
(4:54) Švédsky HAARP – LOIS uzrie svetlo. 
LOIS je anténový systém s viac ako 10 000 anténami v celom južnom Švédsku a je súčasťou programu HAARP. Čo sa do plochy týka tak je najväčší na svete. V systéme sú zabudované mobilné vysielače TERRA a 3G, 4G a televízne veže, vojenské antény, radary a iné, v jednom silnom systéme ktorý je vystavaný okolo mikroenergie. V systéme je tiež tisíce menších antén strategicky umiestnených v gigantickom lese. Všetko je to spojené so superpočítačom IBM ktorý bol dotovaný z USA. Anténový systém v južnom Švédsku vytvára gigantickú kupolu elektromagnetického žiarenia. S týmto systémom ovplyvňujú dôležité vzdušné prúdy. 
(6:06) V tomto gigantickom žiariacom poli býva státisíce ľudí, ktorí tu žijú svoje denné životy nevedomí o tom, čo sa deje a ako ich to ovplyvňuje.
(6:20) Projekt LOUIS. Univerzita vo Växjö môže odhaliť záhadu Univerza. Už v roku 2001 sa započal Švédsky HAARP projekt! Cez média sa Švédi dozvedeli, že sa majú postaviť rádioteleskopy v južnom Švédsku, pre študovanie Slnka a Univerza. Pred týmito rádioteleskopmi varoval v USA senat v minulosti, lebo klamú verejnosť, keď verejnosti podhodia iný obraz účeľnosti než aký v skutočnosti je. Projekt za rádio teleskopom je ochrana proti diaľkovým raketám, alebo ochrana ozónu. Ako reprezentanta pre verejnosť tam umiestnili rádio astronóma a kvantového fyzika z Uppsaly univerzity. Växjö univerzita je centrum projektu a bola postavená v rokoch 2002 – 2006 tak rýchlo, že ani potrebnú komunikáciu nestačili vystavať včas. Projekt narazil na problémy, čo sa týka výstavby anténového systému do ktorého patril aj vojenský 4G systém. Telefónni operátori neboli pripravený na to, aby stavali a zhusťovali svoje už vystavané systémy! Takisto sa to nepáčilo ani vlastníkom lesov, pretože systém vyžadoval kálanie stromov a prenajatie časti pozemkov. 
(7:49) V roku 2005 prišiel ako nazavolanie orkán Gudrun a vysriešil tie problémy na ktoré projekt narážal. V roku 2007 tu bola víchrica Per, ktorá ešte viac zlepšila podmienky pre projekt. Po orkáne Gudrun v roku 2005 sa začala výstavba superrýchleho spojenia. Dôležitý optický kábel a mnoho nových stožiarov bolo postavených. Aj telefónne stanice prestavali alebo postavili nové, aby tak mohli prenášať vysoké rýchlosti počítačovej premávky. Rýchlo bol postavený optický kábel po celom Švédsku, aby sa informácie mohli rýchlo šíriť, v prvom rade pre univerzity, ktoré sú v projekte. Zároveň aby mohli šíriť informácie aj od druhých zariadení, ktoré patria do systému HAARP ako je EISCAT v Kirune a iné zariadenia v systéme HAARP v Nórsku a Fínsku, ktoré sú prepotrebnou súčasťou HAARPu, aby mohli mať kontrolu nad počasím a umožniť vysokotechnickú špionáž smerom na východ. 
(9:06) 26. septembra 2011 dal Ján Björklund do prevádzky LOFAR v Onsala. Zariadenie je dôležitým doplnenením systému LOIS, pretože číta dôležité atmosferické pomery a prúdy vzduchu. Toto zariadenie môže korigovať vzdušné prúdy a vyslať mikroenergiu do artificilnej jonosféry, kde sa nachádzajú chemikálie a kovy. Ďalej tento systém zbiera a posiela údaje do LOIS systému a tvorí kompletné zariadenie na riadenie počasia, ako súčasť HAARPu.  Americké globálne riadenie počasia LOFAR je aj v Holandsku, kde toto zariadenie pomahá riadiť európske vzdušné prúdy. LOFAR zariadenia sú aj v Anglicku, Francúzku, Nemecku a sú vnútorne spojené so systémom EISCAT na severe, aby tak vytvorili kompletné HAARP zariadenie v Európe. 
(10:15) V tomto HAARP systéme s vojenským 4G môžu teleoperátori ponúkať verejnosti vysokorýchlostné pripojenie na internet. Čím viac ľudí používa systém 4G v mobilných telefónoch a bezdrátové internetové spojenie, prispievajú k tomu aby do systému pribudla extra dávka mikroenergie a tak podporovala systém manipulovania počasia a jeho funkcie. Zvýšenie žiarenia, ktorému sme dnes vystavený sa zmnohonásobilo za posledné roky. 
(10:54) Agendu 21 o modifikácii pozemskej atmosféry môžeme vidieť ako podporu pre rozprašovanie chemtrails nad NATO pripojenými krajinami. I napriek tomu že Švédsko nieje členom v NATO, rozprašujú chemtrails často a intenzívne v prvom rade v tých častiach, kde sa anténový systém nachádza. To čo sa deje chú prekryť tým čo sa dnes oficiálne nazýva Geoengenering. Američania píšu v dokumente z apríla 2008 o Geoengenierstve nasledovné: Môže to byť nesmierne ťažké rozvinúť spoluprácu s krajinami, kde je ochrana prostredia na prvom mieste. To môže spôsobiť problémy vo všetkých spoluúčastnených štátoch. Vo Švédsku sú politické, vojenské a podnikateľské sily, ktoré chcú dostať Švédsko do NATO a to i napriek tomu, že túto myšlienku podporuje iba jeden z piatich Švédov. Politici a privátne sily ponúkajú Švédsko pre vojenské cvičenia NATO a USA, ako obchodnú myšlienku. Môžu robiť cvičenia v mori (pri Göteborg) alebo v jazere Vättern, kde môžu hádzať aj bomby s rizikami, ktoré to obnáša ako napríklad znečistenie vody. Švédsko spolupracuje s USA a je spoluúčastnené na HAARP projekte tak aby ľudia nezistili pravdu. Švédsko má viacero zmlúv s USA, väčšina z nich bolo podpísaných v tajnosti a utajené pred verejnosťou. Jedna s veľmi kritizovaných zmlúv z decembra 2011, vystavuje švédskych občanov do rúk USA. V praxi to znamená že Švédsko bezohľadu na integritu občana posiela informácie o občanoch do USA.
(13:11) Maj-Britt Teorin bývalá poslankyňa povedala jasne na prednáške ”Ženy proti NATO” ”Je najvyšší čas pre Švédov, povedať DOSŤ! Je najvyší čas, aby tí láskaví boli poriadne nasratí!!!”
(13:50) Výsledky analýzy vody zobraté v Skåne v apríly 2012. Hliník, arzén, urán. 
Citiš sa niekedy nevysvetliteľne chorý? Chemtrails sú škodlivé zdraviu! Chrípka láme nové rekordy. Tolgforsa obetujú, aby nemuseli odpovedať na nepohodlné otázky. 
17. augusta 2012. Nesmierne množstvo chemtrails nad južným Švédskom a Baltickým morom. Ryby miznú a sú choré. Nesmierne množstvo chemtrails nad severným Švédskom 17. augusta 2012….      
 
 

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

w

Ansluter till %s